fotoboard do strony głównej

WARUNKI REALIZACJI

Realizacja

Fotoboardy realizowane są standardowo w ciągu 4 dni roboczych. Istnieje możliwość realizacji w trybie przyśpieszonym (o 1 dzień) lub ekspresowym (o 2 dni), ale wiąże się to jednak z dopłatą w wysokości odpowiednio 30% lub 50% wartości zamówionych fotoboardów.

Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty, zlecenie jest przekazywane do realizacji, a klient jest informowany poprzez email o terminie realizacji zamówienia

UWAGA: termin realizacji zamówienia oznacza dzień, w którym praca może zostać odebrana lub następuje wysyłka - w przypadku wysyłki kurierem lub do paczkomatu należy doliczyć dodatkowy czas na dostawę.

Projektowanie i zamawianie fotoboardów

PROJEKTOWANIE

Na naszej stronie udostępniliśmy aplikację do projektowania fotoboardów, która pozwala na zaprojektowanie grafik składających się ze zdjęć oraz tekstów.

Do uruchomienia aplikacji potrzebna jest przeglądarka internetowa obsługująca najnowszy standard HTML5 (polecamy przeglądarkę Chrome).

ZAMAWIANIE

Po zaprojektowaniu wszystkich fotoboardów można złożyć zamówienie za pośrednictwem strony www

Zamówienia przyjmujemy tylko i wyłącznie przez stronę internetową.

link do strony, na której można projektować i zamawiać fotoboardy

POTWIERDZANIE

Po złożeniu zamówienia należy potwierdzić sposób odbioru zamówienia oraz dokonać płatności.

Specjalny formularz pozwala na wybór formy odbioru prac (osobiście, kurierem, w paczkomacie) oraz dokonać płatności za zamówienie.

Zamówienia, które nie zostały potwierdzone i opłacone nie są przekazywane do realizacji.

Dostawa / odbiór

Wszystkie zamówienia bez dodatkowych opłat można odbierać z naszej siedziby w Warszawie przy ul. Parafialnej 2 (dawniej Bema 65) - patrz dział Kontakt.

Odbiór może nastąpić w dniu, w którym przypada termin realizacji, po godzinie 12:00.

W przypadku wysyłki do zamówienia zostaną doliczone koszty kuriera oraz pakowania do wysyłki (patrz cennik).