wybór zdjęć do powiększenia fotoobrazy - strefa wiedzy praktyczne porady

fotoLITE
tanio i praktycznie.

Ekonomiczna i prosta forma oprawy, którą bardzo łatwo jest zamontować na ścianie.

Pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale również czas.

1

Sposób wykonania.

fotoLITE to zdjęcie wydrukowane na specjalnej folii i naklejone na lekką, czarną płytę o grubości 3mm. Wydruk ma wykończenie matowe, a krawędzie są w eleganckim czarnym kolorze.

Jakość wydruku nie ustępuję innym oferowanym przez nas oprawom (jest realizowana na tych samych urządzeniach). Dzięki odpowiedniemu doborowi materiału udało się uzyskać wysoką jakość przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.

2

Montaż na ścianie.

Ze względu na wyjątkową lekkość oraz fakt, że płyta jest bardzo cienka, montaż na ścianie odbywa się przy użyciu dostarczanych razem z oprawą samoprzylepnych rzepów lub taśm montażowych (do wyboru).

Tej formy oprawy nie da się powiesić na gwoździu/kołku, gdyż nie jest ona wyposażona w zawieszkę. Dlatego w zestawie znajduje się komplet samoprzylepnych rzepów oraz taśm montażowych.

Wykorzystanie samoprzylepnych rzepów ma tę zaletę, że planszę jest łatwo usunąć ze ściany jeżeli będzie taka konieczność. W przypadku zastosowania taśm montażowych należy pamiętać, że istnieje ryzyko iż w przypadku usuwania pracy, taśma od ściany odejdzie z farbą. Dlatego taśmy montażowe zalecamy stosować przy powierzchniach meblowych (tj. drzwi, szafy itp.).

OFERTA

Aby zapoznać się z pełną ofertą opraw zapraszamy na stronę
www.fotoboard.pl/fotoLITE
schemat fololite

Ceny już od 15,00 zł brutto.

ZOBACZ DOSTĘPNE OPRAWY: